44-237 Stanowice,
Wyzwolenia 99

Twórczość wspomagająca rozwój

Z zaangażowaniem prowadzimy zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem dorobku arteterapii. Jesteśmy szczęśliwi, gdy dziecko dzięki wykorzystaniu swojej kreatywności, rozwija się. Zapraszamy wszystkie zainteresowane pociechy na zajęcia grupowe, które pozwalają na zgłębienie wiedzy o samym siebie, uporządkowanie swoich emocji, redukcję stresu, a przy tym są rozwojową formą spędzania wolnego czasu.

Gwarancja Dobrej Zabawy, Kreatywnie Spędzony Czas

💓To Wy Tworzycie Świat Rozwoju💓

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach arteterapii, które odbyły się 23 marca. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas był dla Państwa i Waszych pociech owocny i przyniósł kilka praktycznych pomysłów na to, w jaki sposób można kreatywnie spędzić czas z dziećmi oraz pielęgnować i rozwijać swoje pasje.

Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat arteterapii

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

2019 © Nogo All Rights Reserved.