44-237 Stanowice,
Wyzwolenia 99

Gabinet Pedagogiczny Świat Rozwoju | Czerwionka leszczyny

Odsłony: 441

Gabinet Pedagogiczny Świat Rozwoju specjalizuje się w pracy z dziećmi o specyficznych potrzebach edukacyjnych i rozwojowych. Rodzice/opiekunowie pociech, które korzystają z terapii, dowiadują się w jaki sposób pracować ze swoim dzieckiem, aby wspierać jego rozwój. Wysoka jakość oferowanych działań związana jest ze stworzeniem przestrzeni dla dzieci, która pozytywnie wpływa na ich sferę motywacyjną.

Uświadomimy, wesprzemy, doradzimy

Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i z pasją tworzymy plan pracy dydaktyczno-terapeutyczny, który zminimalizuje istniejące zaburzenia oraz poprawi funkcjonowanie pociechy. Jesteśmy świadomi, że obok dziecka jesteście także i Państwo, rodzice bądź opiekunowie, którzy mogą potrzebować wsparcia i porady. Naszym celem jest dostarczenie Państwu kompleksowych usług i wykonywanie swojej pracy na najwyższym poziomie.

Każde dziecko ma w sobie potencjał do rozwoju

Dzięki dobrze realizowanej terapii dziecko ma szansę na nabywanie nowych umiejętności, a przy tym wzmacnianie tych zdolności, które już posiada. Inteligentna praca z dzieckiem daje mu szansę, aby w pełni wykorzystał on swój potencjał, a tym samym wspiera jego wszechstronny rozwój. Gabinet, w którym przeprowadzane są zajęcia jest w pełni dostosowany do pracy z dzieckiem, co pozytywnie wpływa na osiąganie przez nie dobrych efektów oraz czas, po którym rezultaty te można zauważyć.

 

Narzędzia logopedyczne i pedagogiczne wspomagające terapie psychologiczną i pedagogiczną
narzędzia pedagogczne

2019 © Nogo All Rights Reserved.